Novosti

REGATA CHIOGGIA REZULTATI

Danasnja regata oko Rovinjskih otoka se nije odrzala zbog loseg vremena. Veceras u 23 sata startat ce jedrilicari iz Rovinja natrag za Chioggiu.

Rezultati prelaska Chioggia - Rovinj kao i jucerasnje regate  po klasama nalaze se u nastavku:

 

19° TRAVERSATA DELL’ AMICIZIA

CHIOGGIA – ROVIGNO – CHIOGGIA

AMICI DELLA VELA – IL PORTODIMARE ASD

21/04/2012 – 25/04/2012

 

TRAVERSATA

 

RISULTATI PROVA: 01

CLASSE: REG 1

 

Pos.

Yacht

Armatore

GPH

Ora arr.

T. reale

T. corr.

Oss

Punti

 

 

 

 

 

 

 

 

 

01.

AZZURO VI

VERONESI BRUNO

483.8

06:40:10

07:35:10

00:00:00

 

1

 

 

 

 

 

 

 

 

 

02.

THALIA

CLAVISI ELEONORA

588.8

08:31:20

09:26:20

00:12:17

 

2

 

 

 

 

 

 

 

 

 

03.

ENDEAVOUR

DE ROIA RICCARDO

561.6

08:48:10

09:43:10

00:54:44

 

3

 

 

 

 

 

 

 

 

 

04.

STREGA

PAGLIARINI MASSIMO

599.2

10:31:50

11:26:50

02:02:59

 

4

 

 

 

RISULTATI PROVA: 01

CLASSE: REG 2

 

Pos.

Yacht

Armatore

GPH

Ora arr.

T. reale

T. corr.

Oss

Punti

 

 

 

 

 

 

 

 

 

01.

ARKA

RUOL PIERO - PERINI LUCIANO

619.2

08:42:15

09:37:15

00:00:00

 

1

 

 

 

 

 

 

 

 

 

02.

ARCADIA

NICOLA BORGATELLO

625.5

08:51:30

09:46:30

00:03:19

 

2

 

 

 

 

 

 

 

 

 

03.

FIORDILUNA

ALBINO DUPUIS

634.7

09:06:10

10:01:10

00:09:18

 

3

 

 

 

 

 

 

 

 

 

04.

GRACE

GRICOLETTO MIRCO

602.8

09:08:20

10:03:20

00:41:31

 

4

 

 

 

RISULTATI PROVA: 01

CLASSE: CRO 1

 

Pos.

Yacht

Armatore

GPH

Ora arr.

T. reale

T. corr.

Oss

Punti

 

 

 

 

 

 

 

 

 

01.

LE MIE DONNE

DE MORI DONATELLA

611.5

08:48:15

09:43:15

00:00:00

 

1

 

 

 

 

 

 

 

 

 

02.

MARADA

NORDIO DANILA MORGAN

626.6

09:10:15

10:05:15

00:07:47

 

2

 

 

 

 

 

 

 

 

 

03.

4 QUARTA

MIROSLAV KANACKI

567.5

08:47:20

09:42:20

00:40:31

 

3

 

 

 

 

 

 

 

 

 

04.

DAKOTA

ZAMBON MARCO

582.4

09:05:01

10:00:01

00:44:10

 

4

 

 

 

 

 

 

 

 

 

05.

ALABAMA

FRISO EDOARDO

595.6

09:31:12

10:26:12

00:57:56

 

5

 

 

 

 

 

 

 

 

 

06.

GARGANTUA

COLTRO MARINO

612.2

10:06:15

11:01:15

01:17:21

 

6

 

 

 

 

 

 

 

 

 

07

VALERICC

DAL PRA OTTORINO

674.0

 

 

 

DNF

8

 

 

 

RISULTATI PROVA: 01

CLASSE: CRO 2

 

Pos.

Yacht

Armatore

GPH

Ora arr.

T. reale

T. corr.

Oss

Punti

 

 

 

 

 

 

 

 

 

01.

SPICA

CUCCARO RAFFAELE

728.0

10:21:18

11:16:18

00:00:00

 

1

 

 

 

 

 

 

 

 

 

02.

MADU

SFORZA GIAMPIETRO

692.6

10:03:50

10:58:50

00:15:51

 

2

 

 

 

 

 

 

 

 

 

03.

FREE SPIRIT

BUSINARO ROBERTO

614.6

09:03:40

09:58:40

00:29:08

 

3

 

 

 

 

 

 

 

 

 

04.

TWISTER

ROVEGGIA GIULIO

653.5

09:43:16

10:38:16

00:32:06

 

4

 

 

 

 

 

 

 

 

 

05.

TERRIBILE

VALBUSA RENZO

698.4

10:32:11

11:27:11

00:38:44

 

5

 

 

 

 

 

 

 

 

 

06.

SOGNIO

RENSO AGOSTINO

683.0

10:31:10

11:26:10

00:52:14

 

6

 

 

 

 

 

 

 

 

 

07

L’ AURORA

PITTARELLO MASSIMO

610.5

09:50:06

10:45:06

01:19:26

 

7

 

 

 

 

 

 

 

 

 

08

TAKARA

BIANCHI VALTER

693.5

11:57:09

12:52:09

02:08:19

 

8

 

 

 

 

 

 

 

 

 

09

MARTIN

CAVALLINI STEFANO

707.1

12:50:02

13:45:02

02:48:24

 

9

 

 

 

 

 

 

 

 

 

10

THE DREAM

GASPARETTO VITTORIO

653.5

12:43:33

13:38:33

03:32:23

 

10

 

 

 

 

19° TRAVERSATA DELL’ AMICIZIA

CHIOGGIA – ROVIGNO – CHIOGGIA

AMICI DELLA VELA – IL PORTODIMARE ASD

21/04/2012 – 25/04/2012

 

REGATA 23.04.2012

 

RISULTATI PROVA: 02

CLASSE: REG 1

 

Pos.

Yacht

Armatore

GPH

Ora arr.

T. reale

T. corr.

Oss

Punti

 

 

 

 

 

 

 

 

 

01.

THALIA

CLAVISI ELEONORA

588.8

13:23:35

02:18:35

00:00:00

 

1

 

 

 

 

 

 

 

 

 

02.

AZZURO VI

VERONESI BRUNO

483.8

12:58:50

01:53:50

00:01:43

 

2

 

 

 

 

 

 

 

 

 

03.

ENDEAVOUR

DE ROIA RICCARDO

561.6

13:29:35

02:24:35

00:12:51

 

3

 

 

 

 

 

 

 

 

 

04.

STREGA

PAGLIARINI MASSIMO

599.2

15:17:27

04:12:27

01:51:14

 

4

 

 

 

RISULTATI PROVA: 02

CLASSE: REG 2

 

Pos.

Yacht

Armatore

GPH

Ora arr.

T. reale

T. corr.

Oss

Punti

 

 

 

 

 

 

 

 

 

01.

FIORDILUNA

ALBINO DUPUIS

634.7

13:28:53

02:23:53

00:00:00

 

1

 

 

 

 

 

 

 

 

 

02.

ARCADIA

NICOLA BORGATELLO

625.5

13:28:08

02:23:08

00:01:34

 

2

 

 

 

 

 

 

 

 

 

03.

ARKA

RUOL PIERO - PERINI LUCIANO

619.2

13:27:00

02:22:00

00:02:02

 

3

 

 

 

 

 

 

 

 

 

04.

GRACE

GRICOLETTO MIRCO

602.8

13:47:08

02:42:08

00:26:17

 

4

 

 

 

RISULTATI PROVA: 02

CLASSE: CRO 1

 

Pos.

Yacht

Armatore

GPH

Ora arr.

T. reale

T. corr.

Oss

Punti

 

 

 

 

 

 

 

 

 

01.

MARADA

NORDIO DANILA MORGAN

626.6

13:32:57

02:27:57

00:00:00

 

1

 

 

 

 

 

 

 

 

 

02.

ALABAMA

FRISO EDOARDO

595.6

13:34:28

02:29:28

00:09:20

 

2

 

 

 

 

 

 

 

 

 

03.

LE MIE DONNE

DE MORI DONATELLA

611.5

13:48:44

02:43:44

00:19:34

 

2

 

 

 

 

 

 

 

 

 

04.

GARGANTUA

COLTRO MARINO

612.2

13:58:14

02:53:14

00:28:54

 

4

 

 

 

 

 

 

 

 

 

05.

DAKOTA

ZAMBON MARCO

582.4

 

 

 

DNS

8

 

 

 

 

 

 

 

 

 

06.

VALERICC

DAL PRA OTTORINO

674.0

 

 

 

DNC

8

 

 

 

 

 

 

 

 

 

07

4 QUARTA

MIROSLAV KANACKI

567.5

 

 

 

DNC

8

 

 

 

RISULTATI PROVA: 02

CLASSE: CRO 2

 

Pos.

Yacht

Armatore

GPH

Ora arr.

T. reale

T. corr.

Oss

Punti

 

 

 

 

 

 

 

 

 

01.

FREE SPIRIT

BUSINARO ROBERTO

614.6

13:38:00

02:33:00

00:00:00

 

1

 

 

 

 

 

 

 

 

 

02.

SOGNIO

RENSO AGOSTINO

683.0

13:57:11

02:52:11

00:01:56

 

2

 

 

 

 

 

 

 

 

 

03.

TWISTER

ROVEGGIA GIULIO

653.5

13:51:54

02:46:54

00:04:05

 

3

 

 

 

 

 

 

 

 

 

04.

L’ AURORA

PITTARELLO MASSIMO

610.5

13:56:45

02:51:45

00:19:46

 

4

 

 

 

 

 

 

 

 

 

05.

TERRIBILE

VALBUSA RENZO

698.4

14:30:33

03:25:33

00:31:25

 

5

 

 

 

 

 

 

 

 

 

06.

SPICA

CUCCARO RAFFAELE

728.0

14:53:09

03:48:09

00:46:34

 

6

 

 

 

 

 

 

 

 

 

07

TAKARA

BIANCHI VALTER

693.5

15:16:42

04:11:42

01:18:48

 

7

 

 

 

 

 

 

 

 

 

08

THE DREAM

GASPARETTO VITTORIO

653.5

15:06:49

04:01:49

01:19:00

 

8

 

 

 

 

 

 

 

 

 

09

MARTIN

CAVALLINI STEFANO

707.1

15:29:16

04:24:16

01:27:57

 

9

 

 

 

 

 

 

 

 

 

10

MADU

SFORZA GIAMPIETRO

692.6

 

 

 

DNC

11

 

Ostale novosti
Jedriličarski klub "Maestral"

Kontakt info

A: Obala Vladimira Nazora bb
T: +385 (0)52 813 437
F: +385 (0)52 813 437
E: jk.maestral.rovinj@pu.t-com.hr